DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE, NAUCZYCIELEP1060418

Po raz kolejny nasza biblioteka szkolna bierze udział w konkursie Empiku „1000 powodów, by czytać”, w którym nasza szkoła może wygrać 1000 nowych książek oraz czytniki e-booków, by poszerzyć swój biblioteczny księgozbiór.

Warunkiem udziału w konkursie było wykonanie plakatu, związanego z tematem konkursu. Wykonali go uczniowie klasy 1a pod opieką wychowawczyni, p. Grażyny Sujewicz.

Prosimy całą naszą szkolną społeczność: Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz wszystkich Przyjaciół o głosowanie. Codziennie od 2 listopada do 2 grudnia 2020 r. należy oddać swój głos na naszą Szkołę. Warto powalczyć o wspaniałe książki, które zasilą nasze biblioteki szkolne (w obu budynkach).

Jak głosować?

POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ NA TELEFON

Pamiętaj, że głosowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej Empik!

Możesz głosować codziennie od 2 listopada do 2 grudnia.

Szczegóły znajdziesz na stronie: https://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj

Pamiętajcie:

głosujemy tylko na naszą Szkołę :)

 

Udostępnij

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn