„SOWA Z KLASĄ” w SP1P1180033

Od wielu lat w naszej szkole organizujemy konkurs dla klas 4 – 6 na najwyższą średnią ocen w szkole. Celem konkursu jest motywowanie uczniów
do osiągania coraz lepszych wyników w nauce. Po zakończeniu I i II semestru wyłaniamy klasę, która osiągnęła najlepszą średnią ocen.

W środę, 20 lutego nastąpiło oficjalne przekazanie statuetki „Sowy z Klasą.   Z Sową rozstała się klasa 5d, na rzecz klasy 4d, która uzyskała średnią ocen 4,84 w I semestrze roku szkolnego 2012/2013. Wychowawcą klasy jest pani Aldona Piwońska.

Dla dzieci był to bardzo uroczysty dzień. Statuetkę i pamiątkowy dyplom wręczyli uczniom przedstawiciele klasy 5d z wychowawcą p. E. Pawlak oraz panią wicedyrektor Krystyną Morek. Również rodzice przełączyli się do uczczenia sukcesu swoich pociech, przygotowując dla każdego dziecka piękny dyplom i pamiątkowy długopis z wypisanym imieniem oraz wysoką średnią za semestr.

Na koniec wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, był to wspaniały tort, cukierki, lizaki, soki. Uczniom i rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!