JASEŁKA  W  KLASIE  127

Dnia 17 grudnia 2013, w godzinach popołudniowych sala nr 2 zamieniła się w betlejemską szopkę. Stało się to za sprawą rodziców, uczniów oraz wychowawcy klasy I c, którzy przygotowali świąteczne jasełka, a także prawdziwą wigilijną ucztę. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu pt. ,,Postaci bajkowe witają Jezusa”. W scenariuszu  jasełek nie zabrakło kolęd i piosenek świątecznych śpiewanych przez uczniów. Niektóre dzieci wykazały się grą na instrumentach. Po przedstawieniu wszyscy zasiedli do wspólnego stołu, na którym znalazły się wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców.

Agnieszka  Perlińska