SUKCES  RECYTATORSKI  UCZENNIC z SP 1

15 lutego 2014 roku w turkowskim ogólniaku odbył się finał V MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU ARTYSTYCZNEGO im. Włodzimierza Pietrzaka pt. „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem”.

50 uczniów z całego kraju recytowało wiersze Włodzimierza Pietrzaka – prawnika, pisarza i żołnierza, który związany był z Turkiem. Od pięciu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów „Jedynki”. Odnoszą w nim co roku sukcesy.

W tegorocznej edycji  w kategorii szkół podstawowych I nagrodę zdobyła Oliwia Walas, II Marta Gomułka, a III Zofia Bąk.

Gratulujemy sukcesu!