SOWA  DLA  KLASY  4 DSC02047

Od wielu lat w naszej szkole organizowany jest konkurs Klasa z najwyższą średnią ocen w szkole, którego celem jest motywowanie uczniów do zdobywania wysokich wyników w nauce. Również i  w tym roku po zakończeniu pierwszego semestru wyłoniono klasę z najwyższą średnią . „Klasą na szóstkę” okazali się uczniowie z klasy 4e - 4,95 i to im przypadła statuetka „Sowa z klasą”.

Na lekcji wychowawczej w obecności Pani Dyrektor Elżbiety Pokojowej, Rodziców z trójki klasowej - dzieci z klasy 5d wraz z wychowawczynią  Panią Aldoną Piwońską przekazały statuetkę „Sowy z klasą” uczniom kl.4e. Rodzice w nagrodę dla najlepszej klasy w szkole przygotowali wspaniały tort z pięknym napisem i drobne pamiątkowe upominki. Nie zabrakło też gratulacji od  Pani Dyrektor oraz życzeń  dalszych sukcesów i zatrzymania sowy na dłużej.