DZIEŃ KOBIET W SZKOLE

Już tradycyjnie 8 marca w naszej szkole obchodzimy uroczyście  święto pań i DSC02342dziewczynek. Tegoroczne Święto Kobiet również takie było. Na przerwach SU zorganizował Koncert dla pań. Przedstawiciele męskiego rodu mogli popisać się grą na gitarze i keybordzie. W tym dniu nie zabrakło życzeń  i pozdrowień dla pań i dziewczynek. Każdy mógł takie pozdrowienia zapisać na dużej przygotowanej laurce. Tego dnia dziewczynki były obdarowane kwiatkami i drobnymi upominkami. Koncert bardzo podobał się zgromadzonym, a miłe życzenia sprawiły wszystkim wiele przyjemności.