AKCJA CHARYTATYWNA - "NAKRĘTKI DLA KAMILA"1392927246240 - Kopia - Kopia

Już po raz trzeci  w naszej szkole ruszyła akcja zbierania nakrętek od wód mineralnych, różnych napojów, mleka, środków chemicznych itp. Ważymy je, przesypujemy do worków i przekazujemy na rzecz Kamila, który potrzebuje pomocy na leczenie i rehabilitację.

Możemy pochwalić  się danymi, które systematycznie zbieramy:

1.rok akcji –2012/2013 to 546 kgzebranych nakrętek

2.rok akcji –2013/2014 to  765 kgzebranych nakrętek

Rozpoczął się3.rok akcji i na tę chwilę mamy zebranych102,70 kg

Każda klasa stara się zebrać jak najwięcej nakrętek i uzyskać miano lidera wśród klas I – III oraz wśród klas IV – VI. W tym celu  prowadzimy ranking klas, który mobilizuje do działania. Należy podkreślić, że dzięki tej akcji oprócz ważnych punktów dla klasy w  naszych uczniach kształtują się takie postawy jak: bezinteresowne działanie na rzecz drugiego człowieka, systematyczność, zaangażowanie, pracowitość a także postawa ekologiczna. Rodzice Kamila wyrażają podziękowanie za zbieranie nakrętek, systematycznie informując nas o postępach w rehabilitacji i leczeniu chłopca. Podziękowaniem od Kamila jest radosny uśmiech, który widzimy na zdjęciach.Zachęcamy do rozpowszechniania akcji  wśród rodziny, znajomych, sąsiadów,  firm, zakładów pracy.

Niech się nie zmarnuje żadna nakrętka!