ŚWIĄTECZNE INSPIRACJE14 12 19 008

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas…  czas radości, zadumy i refleksji. „Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…” dzień, w którym odbyło się spotkanie wigilijne uczniów klasy I e, z udziałem zaproszonych nauczycieli i rodziców. Był to też wieczór poezji i pięknych kolęd, a ciepła, rodzinna atmosfera sprzyjała twórczej pracy.

Dzieci wspólnie z rodzicami wykonały śliczne, pachnące stroiki, które potem przystrajały  świąteczne stoły.  Ozdabiały też  lukrem pachnące pierniczki,  malowały rajskie ptaki  na choinkę. Wspólna praca dostarczyła wszystkim mnóstwo radości i zabawy;  świetnie bawili się i „duzi i mali”.  Tego wieczoru po raz pierwszy mieliśmy przyjemność posłuchać kolęd w wykonaniu ucznia Witka Sobczaka, który pięknie grał na keyboardzie. Spotkanie upłynęło w radosnej i przyjemnej atmosferze. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przyczynili się do tego, aby ten wieczór był magiczny i wyjątkowy…   dziękujemy za Państwa obecność.

Elżbieta Frasunkiewicz