POŻEGNANIE ZIMY

W marcu Miejski Dom Kultury ogłosił konkurs na najładniejszą i najoryginalniejszą Marzannę.

Spośród 16 nadesłanych prac, jury wybrało tę jedną, najpiękniejszą, która / w kategorii szkół podstawowych / spełniała wszystkie konkursowe kryteria.

Duże brawa należą się uczniom z klasy I „e”- Gabrysiowi Russkowi, Patrykowi Majewskiemu i Piotrowi Cieślakowi, których kukła „ Nasza Marzanna – Zimowa Panna” uzyskała I miejsce.

II nagroda przypadła chłopcom z klasy I „c” za „ Panią Guzikową”, III zaś dziewczynkom, również z klasy I „ c” za „ Kwiatową Pannę”.

Doskonale wiemy, że praca grupowa sprawia wszystkim mnóstwo radości, generuje ciekawe pomysły, no i – czasem - zostaje doceniona i nagrodzona.

Gratulacje i podziękowania należą się wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom za wielkie zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu słomianych Marzann.