Mikołajki w klasie I bmikołajki 2015 059

Dzisiaj nadszedł ten dzień – wyczekany, wymarzony. Klasa I b obchodziła mikołajki. W oczekiwaniu na przyjście Mikołaja dzieci wykonały świąteczne dekoracje – aniołki, dzwoneczki… Mamy pomagały w ubieraniu choinki. Jest strojna, kolorowa i radośnie mruga światełkami. Potem był słodki poczęstunek z domowych wypieków. Po długim przygotowaniu nareszcie dzieci doczekały się wizyty św. Mikołaja. Usłyszały dzwonek i pojawił się miły gość. Dzieci zaśpiewały piosenkę, a także obiecały, że będą grzeczne.  Po takich deklaracjach Mikołaj przystąpił do swojego zadania – wręczył wszystkim upominki, które dzieci przyjmowały z wypiekami na twarzach i nieskrywaną radością. Do następnego roku drogi Mikołaju! Mamy nadzieję, że znów spotkamy się w tak radosnej i beztroskiej atmosferze. Teraz wszyscy czekamy na Boże Narodzenie. Wesołych Świąt życzy wszystkim klasa I b z wychowawcą i rodzicami.