Magiczny czas Świąt Bożego NarodzeniaDSC 0234

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.  Święta, na które chyba najbardziej czekają dzieci. Dzień 17 grudnia był dla uczniów klas Id, IIe i IIId  dniem pracowitym, pełnym kreatywności i inspiracji,  bowiem uczestniczyli oni w warsztatach plastycznych, organizowanych przez MDK. Dzieci pod okiem „fachowców” - w atmosferze radości i wzajemnej życzliwości - wykonywały świąteczne ozdoby z przeróżnych materiałów: robiły stroiki, kartki świąteczne,  choinki, malowały i zdobiły bombki, lukrowały pachnące pierniki i składały gwiazdy,  którymi pięknie dekorowały stojącą w sali choinkę.

Sprawiało im to mnóstwo radości i świetnie się przy tym bawiły. Klasa IIe miała też przyjemność wspólnego śpiewania kolęd z zespołem Turkowianki - przy akompaniamencie Pana Radosława Darula - działającym przy MDK. Wtedy to właśnie, wszyscy  poczuliśmy magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.