I znowu w szkolnej ławie...16 01 14 037

Proszę Pani, ja, jako uczeń w szkolnej ławie siedziałem wiele lat temu... prawie 50... no i było wtedy inaczej, bardziej surowo, fartuszek, pióro ze stalówką, czasem kleksy !

A dzisiaj … wspomnienia odżyły... ze wzruszeniem i podziwem przyglądałem się, jak pracuje na lekcji mój wnuk...”

Udział Babć i Dziadków w zajęciach lekcyjnych, wspólna zabawa przy muzyce, drobne upominki i uśmiech na twarzach, potwierdził tylko, że dziadków i wnuczęta łączy niezwykła więź. Dziadkowie to wspaniali nauczyciele. Pokazują wnukom świat, czytają bajki, bawią się i często zabierają na ciekawe wyprawy. Potrafią też smutne chwile osłodzić dobrym słowem i … czekoladką.

Za to wszystko, swoim Babciom i Dziadkom – z okazji Ich Święta – dziękowali uczniowie klasy II e.