XVI miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.20160130 121013 resized

W dniu 30 stycznia 2016r. w siedzibie OSP w Turku odbyły się XVI miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Szkołę Podstawową Nr 1 reprezentował Wojciech Werbiński z klasy 6e, którego opiekunem jest pani Irena Dominiak. Uzyskał on najlepszy wynik w mieście w kategorii szkół podstawowych i tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego. Jest to turniej w którym należy wykazać się znajomością specjalistycznej wiedzy o pożarnictwie, dlatego tylko prawdziwi pasjonaci zajmują najwyżasze lokaty. Tym bardziej gratulujemy naszemu uczniowi i życzymy sukcesu w kolejnych etapach.

I. Dominiak