Walentynki w naszej szkole!P1030098

Od 10 do 12 lutego w naszej szkole świętowaliśmy Walentynki, które obchodzone są w wielu krajach na świecie jako dzień zakochanych, a ich patronem jest Św. Walenty. Z tej okazji Samorząd Uczniowski urozmaicił nam czas spędzony w szkole organizując różne atrakcje.

Pierwsza z nich miała miejsce w środę. Podczas dwóch najdłuższych przerw lekcyjnych z głośników na korytarzach popłynęła muzyka nadawana przez uczniów naszej szkoły. Mogliśmy usłyszeć największe przeboje ostatnich miesięcy i potańczyć przy nich z koleżankami i kolegami na holach gmachu szkoły, wprowadzając się tym samym w wesoły nastrój. Kolejną atrakcją była poczta walentynkowa, która działała w czwartek i piątek. Każdy uczeń mógł napisać życzenia do wybranej osoby, a przedstawiciele samorządu postarali się, aby dotarły ona do właściwego odbiorcy. Jak co roku korespondencje między uczniami cieszyły się największą popularnością. Z tego można wywnioskować, że w te dni niejednego z nas trafiła strzała Amora.

Tegoroczne obchody Dnia Świętego Walentego wszystkim bardzo się podobały. Wspólna zabawa i serdeczne życzenia z pewnością zacieśniły nasze szkolne przyjaźnie. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci, a teraz z niecierpliwością oczekujemy obchodów święta zakochanych w przyszłym roku szkolnym.

Michalina Rosiak kl.5d