SZKOLNY ETAP KONKURSU RECYTATORSKIEGO ZA NAMIDSC05971

3 marca, w czwartek odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego z cyklu „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa”. W tym roku konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Wzięło w nim udział 38 recytatorów.

Przez dwie godziny w sali na trzecim piętrze rozbrzmiewała poezja w najlepszym wykonaniu. Podczas konkursu atmosfera między uczestnikami była bardzo miła i koleżeńska. Mimo stresu, wszystkie dzieci świetnie się bawiły, prezentując swój talent recytatorski. Po wysłuchaniu prezentacji jury postanowiło nagrodzić: Amelię Sobczyk, Wiktorię Gryguć, Ninę Grabarę, Agatę Drabinę, Michalinę Stasiak i Michalinę Rosiak. Poziom recytacji uczniów naszej szkoły był bardzo wysoki, dlatego wybór tych najlepszych okazał się niezwykle trudny. Wszyscy uczestnicy otrzymali wyróżnienia, pięcioro szczególne: Nadia Przygońska, Bartosz Dziamara, Maja Walas, Julia Tomaszak i Kinga Fijałkowska. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie, a każde dziecko otrzymało dyplom i drobny upominek.

Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje, a laureatom życzymy sukcesów w kolejnych etapach zmagań recytatorskich.