Propozycja Samorządu Uczniowskiego „ Aktywny Dzień Kobiet”

W dniach 7, 8 i 9 marca w naszej szkole obchodzono Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji chętni uczniowie przynosili do szkoły kijki od Nordic Walking i na wybranych lekcjach, mogli uprawiać ten sport, chodząc po licealnej bieżni. Wspólne spacery okazały się świetną zabawą. Dzieci miały wtedy czas na rozmowy i odpoczynek od zajęć dydaktycznych. Każdemu bardzo spodobał się pomysł obchodzenia w ten sposób tego święta. Mamy nadzieję, że w naszej placówce coraz częściej będziemy mieli możliwość równie aktywnie spędzać czas wolny i nadchodzące uroczystości. Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych okazji do czynnego spędzania czasu w szkole.

Michalina Rosiak