Akcja charytatywna „Nakrętki dla Kamila4

Dobiega końca czwarty rok akcji charytatywnej zbierania nakrętek od wód mineralnych, różnych napojów, mleka, środków chemicznych itp. Ważymy je, przesypujemy do worków i przekazujemy na rzecz Kamila, który potrzebuje pomocy na leczenie i rehabilitację. Możemy pochwalić  się danymi, które systematycznie zbieramy:

1. rok akcji – 2012/2013 to 546 kg zebranych nakrętek

2.rok akcji – 2013/2014 to  765 kg zebranych nakrętek

3. rok akcji – 2014/2015 to 1120 kg zebranych nakrętek

4. rok akcji (obecny) – 2015/2016  również dobiega końca. Ilość zebranych nakrętek jest bardzo duża. Szczególną postawą wyróżniają się klasy 1 – 3.

Klasy, które wykażą się największą liczbą  zebranych nakrętek pojadą na atrakcyjną wycieczkę do Warszawy. Na tę chwilę najwięcej nakrętek zebrały klasy: 3c, 2d . Dokładne wyniki podamy po zakończeniu akcji. Informujemy, że  zakończenie akcji w tym roku szkolnym nastąpi z dniem 13 maja, a wynika to z organizacji innych zadań, wyjazdów na zielone szkoły i wycieczki.   Ostateczne wyniki akcji ukazane będą na koniec roku szkolnego.

Przynoszone nakrętki będą nadal przyjmowwane, ale ilości zapisywane na konto klasy na przyszły rok szkolny.

Należy podkreślić, że duże zaangażowanie wykazują chłopcy z klasy 6d, którzy wykonują ważną część pracy: pomagają w ważeniu, magazynowaniu, przenoszeniu i porządkowaniu nakrętek.

Zachęcamy do rozpowszechniania akcji  wśród rodziny, znajomych, sąsiadów,  firm, zakładów pracy.

Niech się nie zmarnuje żadna nakrętka!