AKCJA ZNAKOWANIA ROWERÓW

W czwartek 20 października 2016 roku w naszej szkole odbyło się znakowanie rowerów przez DSC08987policjantów. Przypisany każdemu jednośladowi indywidualny numer umożliwia szybką identyfikację właściciela pojazdu w razie kradzieży. O godzinie 10:00 uczniowie klas 4-6 zebrali się na sali gimnastycznej. Na początku pani policjantka opowiedziała nam jak prawidłowo powinien być wyposażony rower oraz jakie zasady i przepisy obowiązują każdego rowerzystę na drodze. Następnie odbył się krótki quiz mający na celu sprawdzenie i utrwalenie przekazanych nam informacji. Na koniec chętni uczniowie podprowadzali swoje rowery do znakowania.

Michalina Rosiak