BAL MASKOWY 2017

19 stycznia podczas zabawy choinkowej trudno było rozpoznać naszych uczniów. Większość
P1030254 przybyła w maskach karnawałowych, a więc tradycyjna „Choinka” miała charakter balu maskowego. Maski to niecodzienny, ale  bardzo tajemniczy elemet stroju, który sprawia, że choć na kilka godzin stajemy się kimś innym. Byłi i tacy, którzy całkiem weszli w skórę różnych  postaci,  przez co wytwarzali radość  wśród tańczących.

Chętni przystapili do konkursu na najciekawszą maskę. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli trudny orzech do zgryzienia,  ponieważ  maski były kolorowe, tajemnicze, naprawdę wspaniałe. Ostatecznie wybrano 3 maski, a ich właściciele otrzymali słodkie upominki. Maski są po to, aby się za nimi ukryć, więc nie znamy nazwisk tajemniczych osób.  Komisja zgodnie orzekła,  że wyróżniała się myszka Miki, fantastyczna postać z kosmosu oraz dama prosto z Wenecji.  Po konkursie DJ Adrian ponownie porwał nas do zabawy przy najnowszych i lubianych hitach muzycznych. Każda klasa o umówionej godzinie znikała z sali na choinkowy poczęstunek. Dominowała pizza, ale nie brakowało innych zdrowych przekąsek. Starań w przygotowaniu choinki dołożyli rodzice naszych uczniów, którym dziękujemy za opiekę, aktywny udział i przygotowanie choikowych  paczek, które zawsze miło otrzymać. W naszej szkole bardzo lubimy takie wspólne imprezy. W tym roku bal maskowy był super! Szkoda, że wielu uczniów było nieobecnych ze względu na sezonowe zachorowania. Do zobaczenia za rok!