MATEMATYCZNY SUKCES UCZENNIC NASZEJ SZKOŁY

W dniu 23 lutego 2017 roku odbył się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego do20170223 124946 którego zakwalifikowało się siedmioro uczniów z naszej szkoły: Zuzanna Skiba - 6d, Michalina Rosiak - 6d, Natalia Kałużna - 6d, Aleksandra Kukuła - 6d, Maciej Biskup - 6c, Tomasz Ratajczyk - 6c,, Mateusz Dawidowski - 6c. Trzy dni później otrzymaliśmy wyniki. Test był na tyle trudny, ze do etapu wojewódzkiego przeszło zaledwie 8 osób z rejonu konińskiego, z czego 3 uczestników naszej szkoły: Zuzanna Skiba, Michalina Rosiak i Natali Kałuzna. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników i trzymamy kciuki w dalszym etapie.

Opiekunowie: Adela Majtka, Agnieszka Koszykowska