SUKCESY UCZENNIC SP1 W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH

Systematyczna praca, zaangażowanie i jednocześnie bardzo dobre przygotowanie i talent sprawiły, 20170228 133126że uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku zakwalifikowały się do finałów wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Trzy uczennice klasy 6d będą rywalizować z najlepszymi z województwa w czterech konkursach:

Natalia Kałużna – język angielski, przyroda, matematyka;

Michalina Rosiak – język polski, matematyka;

Zuzanna Skiba – język angielski, matematyka.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w nich wymaga od ucznia – jaki i przygotowującego go nauczyciela – zaangażowania i wielu godzin pracy.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach!