WŚRÓD BOGÓW GRECKICH 20170308 093622

W środę, 8 marca pracownia polonistyczna zamieniła się w siedzibę bogów greckich – Olimp. Uczniowie klasy 5d wcielili się w postaci z mitologii. Zadaniem było przygotowanie własnoręcznie wykonanego stroju, atrybutu i tekstu na temat wylosowanego boga, najlepiej wygłoszonego z pamięci.

Do projektu wszyscy podeszli profesjonalnie. Uczniowie występowali przed swoją klasą, próbowali opanować tremę, uczyli się współpracować w grupie, a wszystko w miłej i serdecznej atmosferze.

Dzieci zaprezentowały się znakomicie. Duże brawa i gratulacje za pomysłowość i zaangażowanie!