SUKCESY SP1 W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
laureatki i finalistki- Zuzanna Skiba Michalina Rosiaklaureatka dwch konkursw - Natalia Ka-una

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku wspaniale zaprezentowały się w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu:

Natalia Kałużna
znalazła się w gronie dziesięciorga podwójnych laureatów. Uzyskała TYTUŁ LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego, TYTUŁ LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego;

Zuzanna Skiba uzyskała TYTUŁ LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego, TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego;

Michalina Rosiak
uzyskała TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego i TYTUŁ FINALISTY Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów przedmiotowych odbyła się 26 maja w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia nr 1 im. H. Wieniawskiego. Laureaci z języka polskiego, z języka angielskiego i z matematyki będą zwolnieni ze sprawdzianu na koniec klasy ósmej.

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe to jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy, w jakich mogą startować uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Udział w nich wymaga od ucznia – jaki i przygotowującego go nauczyciela – zaangażowania i wielu godzin pracy.

Uczennice do konkursów przygotowały: Krystyna Morek, Adela Majtka, Magdalena Sobczak i Ewa Pawlak.

Gratulujemy!!!