ŻYWA LEKCJA MUZYKI20171006 090642

W dniach od 2- 6. 10. 2017 na lekcjach muzyki uczniowie naszej szkoły mieli możliwość spotkania z panem Adamem Urbaniakiem - gitarzystą jazzowym i rockowym w konińskich zespołach rozrywkowych oraz nauczycielem gitary w Szkole Muzycznej Yamaha. Pan Adam zaprezentował umiejętność gry na gitarze klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Przybliżył on uczniom wiedzę na temat tego instrumentu, jak również zaprezentował swój kunszt muzyczny. Niespodzianką była możliwość zagrania w grupie na tym instrumencie, co sprawiło dzieciom wielką radość . Uczniowie stwierdzili,  że lekcja taka,  to bardzo dobry kontakt z żywą muzyką.

Aldona Piwońska