INWAZJA MIKOŁAJÓW W SP1 PRZY ULICY PARKOWEJmikolajki 6

Nie trzeba pytać, na kogo grzeczne dzieci czekają 6 grudnia, bo wszyscy doskonale wiedzą, że na św. Mikołaja. W tym dniu nasza szkoła przeżyła prawdziwą inwazję Mikołajów. Można było ich spotkać  dosłownie wszędzie. Okazało się, iż grzecznych dzieci w naszej szkole nie brakuje, bowiem do każdej klasy zawitał Mikołaj wraz ze Śnieżynkami. Zadawał uczniom pytania i za każdą dobrą odpowiedź nagradzał ich cukierkami. Dodatkowo, całą tę radosną atmosferę urozmaiciły ,,muzyczne przerwy” utrzymane w konwencji bożonarodzeniowej. Na koniec wszystkim Mikołajom zrobiono pamiątkowe zdjęcie przy pachnącej choince.