RUCH TO ZDROWIE – AKTYWNE PRZERWY P1020187

Szkoła to nie tylko nauka, ale i zabawa – wiedzą o tym dobrzenasi uczniowie.Świetna zabawa, jaka została zainspirowana wśród uczniów przez klasę 2a i p. G. Sujewicz, spowodowała duże zainteresowanie zajęciami ruchowymi.Aktywne przerwy to super pomysł na spożytkowanie energii, która wprost rozpiera dzieci. Dają odprężenie i relaks po intensywnym wysiłku umysłowym, szczególnie po lekcjach, które wymagają od nich skupienia i siedzenia w ławce. W pozytywny sposób rozładowują złe emocje i stres, uczą dyscypliny i odpowiedzialności.

Tego dnia w naszej szkole gościły zabawy zręcznościowo- zwinnościowe: OGRODNIK, zabawy z hula-hop, toczenie piłki, bieg z przeszkodami.