KAMIL WIĘCŁAWEK IMG 20190307 105237

GOŚCIEM SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TURKU

W czwartek, 7 marca 2019r. uczniowie klas VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku brali udział w spotkaniu z panem Kamilem Więcławkiem – karateką, trenerem boksu & kickboxingu oraz prezesem stowarzyszenia sportowego Striker w Turku. Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Znani, lubiani i doceniani w Sporcie”, realizowanego zgodnie z programem „Trzymaj Formę”. Celem programu jest promocja zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Prawdziwą niespodzianką był pokaz umiejętności oraz trening prowadzony przez pana Kamila i jego ucznia Kacpra Nowaka. Wielu uczniów zachwyciło się tak wspaniałą dyscypliną, która polega nie tylko na walce, ale umiejętnościach radzenia sobie ze stresem, zwiększeniu poczucia własnej wartości i pewności siebie.