UCZNIOWIE SP1 Z WIZYTĄ U KRASNALA HAŁABAŁYprzedszkole 2

28 marca, w ramach promocji szkoły, uczniowie klasy Vc i Ve gościli w Przedszkolu nr 8 im. Krasnala Hałabały. Odwiedzili grupę pani Niny Ciepłuchy.
Aby zachęcić przedszkolaków do czytania, zaprezentowali jedną opowieść o Kubusiu Puchatku oraz baśń „ Alibaba i 40 rozbójników”. Potem mali słuchacze odpowiadali na pytania dotyczące przeczytanych opowieści i zbierali naklejki - „buźki”. Ci, którzy uważnie słuchali i uzbierali ich najwięcej, otrzymali „baloniki Kubusia Puchatka”. Wszystkie dzieci cieszyły się również z drobnych upominków, w tym z kolorowych zakładek do książek z logo naszej szkoły.
Opiekunkami uczniów były: E. Kaczmarek i J. Trembasiewicz.