"SUCHE BUKIETY - KOMPOZYCJA".bukiety 5

W dniu 30 września 2019 r. został ogłoszony konkurs świetlicowy o tematyce "Suche bukiety - kompozycja". Wzięło w nim udział 21 dzieci z klas 1-5. Rozstrzygnięcie nastąpiło w dniu 03 października 2019 r.

Komisja konkursowa w składzie: Wiesława Majdańska – przewodnicząca; Malwina Zielińska, Marlena Nykiel - Wojciechowska, Grażyna Sujewicz, Agnieszka Szymczyk (członkowie) przyznała następujące nagrody:

I miejsce zajęli uczniowie: Bartosz Janik, 1c, Michalina Kubiak, 1c, Huang Qimeng kl. 3b, Marcel Walczak, 1c;
II miejsce - Wiktoria Jakubowska, 5c, Hubert Zefirjan, 1c, Martyna Ochocka, 5b, Jan Szczepanik 1c, Zofia Koperska, 2c, Kacper Kowalewski, 4b, Nina Karwacka, 1a;

Natomiast III miejsce - Ksawery Pilarczyk, 4b, Laura Wojtasik, 1c, Wojciech Płóciennik, 1a, Szymon Borgieł, 3c, Eliza Wojtasik, 2a, Tymoteusz Nawrot, 1b, Martyna Ochocka, 1b, Amelia Konieczna, 2a, Maja Ochapska, 1c, Zuzanna Okraska, 1a.

Nagrody i dyplomy wręczyła uczniom wicedyrektor p. Krystyna Morek. Książki, plany lekcji i ozdobne "smycze" przekazała biblioteka szkolna.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.