WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO KLAS  4 I 5wybory 2

Dnia 4 października w budynku przy ul. 3 Maja uczniowie dokonali wyboru swoich przedstawicieli do Rady Samorządu Uczniowskiego. Głównym celem wyborów było kształtowanie postaw obywatelskich młodzieży. Kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, które zostały zaprezentowane na drugim piętrze. Ciekawe pomysły uczniów zostały nagrodzone głosami kolegów i koleżanek.

Do Rady Samorządu Uczniowskiego w budynku przy ul. 3 Maja zostali wybrani: Julia Bachera 5d, Julian Chrostek 5c, Miłosz Ciuśniak 5d, Dominik Dudkiewicz 5c, Kornelia  Kacprzak 5c, Julia Karbowa 4a, Agata Kukuła  5c, Tomasz Potyralski 4c, Zuzanna Przysło  4a, Agnieszka Stasiak 5c, Gabriela Tyczyńska 5d, Joachim Włodarczyk 4a, Marcel Zasiadczyk 4b.

Gratulujemy !

Pamiętajmy również, że w skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą wszyscy uczniowie i każdy uczeń może włączyć się aktywnie w  jego działalność.