RÓŻAŃCOWY PAŹDZIERNIK DLA MISJI

rozaniec 1

W tym roku Kościół przez cały październik szczególnie modlił się za misjonarki i misjonarzy. W Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa również i nasi uczniowie z katechetami przygotowywali rozważania oraz prowadzili pod okiem duszpasterzy nabożeństwa różańcowe. Siostra Maksymiliana z pomocą rodziców zorganizowała różaniec misyjny. 22 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w parafialnym konkursie „Róża- Różaniec dla Najświętszej Maryi Panny”. W poniedziałek, 28 października wszyscy otrzymali pamiątki udziału. Wśród nagrodzonych są również nasi uczniowie. Najważniejsze, że tak jak na dzieci ze szkoły podstawowej przystało, popłynęła modlitwa różańcowa i to wprost z młodych serc przez Serce Maryi do NIEBA.