NAGRODY W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ!Obraz3

We wtorkowe popołudnie 19.11.2019r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Turku odbyło się rozstrzygnięcie dwóch konkursów połączone ze spotkaniem dla uczestników Programu 50+. Pierwszy z nich dotyczył wykonania prezentacji multimedialnej pod hasłem: „Turek w czasie II wojny światowej”, a drugi konkurs - wykonania pracy plastycznej w formie plakatu pod hasłem „Nigdy więcej wojny”. Komisja Konkursowa w składzie: Bartosz Stachowiak - Dyrektor Muzeum Miasta Turku, Małgorzata Pawłowska – pracownik Czytelni Książek, Czasopism i Zbiorów Regionalnych oraz Marcin Michalak – pracownik Pracowni Komputerowej i Wypożyczalni Zbiorów Multimedialnych, postanowiło przyznać 3 nagrody. Pierwsze miejsce zajęła prezentacja multimedialna Mikołaja Kacprzaka i Szymona Kurzawy, uczniów kl. VIIId Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku, drugie miejsce zajęły uczennice kl. VI d Szkoły Podstawowej nr 1 – Lena Gradzik i Gabriela Macudzińska. Opiekunem uczniów naszej szkoły była pani Irena Dominiak. Natomiast miejsce trzecie przypadło Martynie Kazikowskiej, uczennicy kl. VI d Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!