DSCN0589NAGRODA  WIELKOPOLSKIEGO  KURATORA  OŚWIATY

Za szczególne zasługi w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej nagrodą Wielkopolskiego Kuratora Oświaty została nagrodzona pani Elżbieta Pokojowa   dyrektor naszej szkoły .
16.10.2012 - w auli III Liceum Ogólnokształcącego im. św. Jana Kantego w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Edukacji Narodowej i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Nagrody wręczyli Wicewojewoda Wielkopolski Przemysław Pacia oraz Wielkopolski Kurator Oświaty Elżbieta Walkowiak. Uroczystość uświetniły występy chóru szkolnego uczniów III LO pod dyrekcją Jacka Zająca, absolwenta szkoły z 2012r. oraz duet Joanna Suliga, skrzypce (absolwentka z 2012r. – studentka Wydziału Prawa UAM Poznaniu) wraz z ojcem Panem Markiem Suligą, gitara.

Cała społeczność naszej szkoły gratuluje Pani Dyrektor.