TABLICA  INTERAKTYWNA  NAGRODĄ pl  1198

DLA  NASZEJ  SZKOŁY

25.10.2012r w Kaliszu w siedzibie hurtowni papierniczej "Marker" odbyło się oficjalne wręczenie nagród konkursu "Szkolna Krówka Nagrodówka 2012", w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły.

Akcja konkursowa trwała od 16 maja do 20 września 2012 r. Polegała na wymyśleniu nazwy krainy, w której mieszka Krówka Nagrodówka, wypełnieniu kuponów i pozostawieniu ich w sklepie ABC BIURO na ulicy Kaliskiej.

W akcji udział wzięło kilka tysięcy osób z terenu południowej Wielkopolski. Nagrodę główną (Konsolę Sony Playstation 3) za najlepszą nazwę krainy dla Krówki Nagrodówki (LAS MUUCZAS) otrzymał Miłosz Chrzempiec z klasy 5 b, a ponieważ najwięcej uczniów z naszej szkoły wrzuciło kupony konkursowe, tym samym przyłączając się do akcji, otrzymaliśmy nagrodę główną w postaci tablicy interaktywnej.