GÓRA  GROSZA  W  NASZEJ  SZKOLE

123

Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna "góra grosza" może już pomóc potrzebującym dzieciom i odmienić  ich ciężki los. Wiedzą o tym uczniowie" Jedynki" i chętnie każdego roku przystępują do akcji. Niektórzy z nich zbierają grosiki przez cały rok razem z rodziną tak jak Pawełek Pajszczyk z klasy 5 b, aby następnie zasilić konto swojej klasy. Pawełek wraz z rodzicami uzbierał 220zł Brawo!!! W sumie zebraliśmy 625,24zł, a w tym roku uzbieraliśmy o ponad 200 zł więcej niż roku minionym. Najwięcej zgromadziła klasa 5b - 236,61zł, na drugim miejscu jest klasa 6d - 66,53zł, a na trzecim 5a - 30,54zł. W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim wychowawcom, uczniom i rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę pieniędzy, bez ich zaangażowania sukces byłby niemożliwy.