UCZNIOWIE „JEDYNKI” NA WERNISAŻUDSC05736

Zainteresowani historią uczniowie „Jedynki” brali udział w wernisażu wystawy „Tadeusz Kościuszko 220. Rocznica zrywu niepodległościowego „zorganizowanego przez Muzeum Miasta Turek. Wernisaż wystawy odbył się w krużgankach, gdzie zwiedzający uczniowie mogli przenieść  się w czasie  i poczuć klimat na umieszczonych fotografiach wydarzeń. Dopełnieniem wystawy była prezentacja multimedialna.

Dla uczniów „Jedynki” udział w wernisażu był nowym doświadczeniem, a także sposobem na wzbogacenie wiedzy historycznej znacznie wykraczającej po za program nauczania.

Dziękujemy Dyrekcji Muzeum Miasta Turku za zaproszenie.