MIKOŁAJKOWA  PIZZA

DSC06534

4 grudnia klasa 5e wraz z wychowawczynią  wybrała się na pizzę z okazji nadchodzących Mikołajek. Spod szkoły wyruszyliśmy o godzinie 10.30. Droga minęła na wspólnych rozmowach i oglądaniu świątecznych dekoracji. Kiedy znaleźliśmy się w pizzerii, każdy z nas zajął miejsce. Po chwili delektowaliśmy się pyszną pizzą. Czas upłynął bardzo przyjemnie. Niektórzy z nas rozmawiali, inni przyglądali się papugom i rybkom. Upamiętniliśmy to spotkanie wspólnymi zdjęciami w czapkach Mikołaja. Uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Miło będziemy wspominać ten dzień.

Julia Tomaszak Ve