6b Z WIZYTĄ W GIMNAZJUM NR 2IMG 20150204 080252

W dniu 4 lutego razem z naszą wychowawczynią Panią Ireną Dominiak odwiedziliśmy gimnazjum nr 2. Powitała nas Pani wicedyrektor Agnieszka Rajczyk, zajęcia poprowadziły Panie Ewa Perlińska oraz Aleksandra Szafarz a asystowali im nasi byli uczniowie Alicja Sobiś, Magdalena Perlińska, Mateusz Pakuła oraz Jakub Skiba.

Braliśmy udział w bardzo ciekawej lekcji chemii w ramach której wykonaliśmy szereg doświadczeń. Pan dyrektor Piotr Bińkowski zaprosił nas do zwiedzenia szkoły i wstąpienia w szeregi jej uczniów w przyszłości. Bardzo dziękujemy za miłe przyjęcie!