INSCENIZACJAIMG 0325

Uczniowie klas 5a i 5b na lekcji języka polskiego wcielili się w postaci mitologicznych bogów. Pod okiem nauczycielki Małgorzaty Pakuły przygotowali inscenizację na podstawie greckiego mitu „Demeter i Kora”. Sami zadbali o niezbędne rekwizyty, kostiumy i barwne dekoracje.  Przygotowania do premiery trwały tydzień, a  efekty  pracy piątoklasistów mogli podziwiać młodsi koledzy z klas czwartych. Uczniowie włożyli sporo pracy,  ale sprawiło im to wiele radości, a także pozwoliło odkryć wielu utalentowanych młodych artystów, którzy być może w przyszłości staną na deskach prawdziwego teatru. Jednak w najbliższej przyszłości  chcą spróbować swoich sił w kolejnej inscenizacj.