TŁUSTY CZWARTEKDSCN7386

Tłusty Czwartek długo pozostanie w naszej pamięci jako ,,smakowity” dzień.

Podczas obchodów tego święta mieliśmy okazję spróbować przepyszne pączki. W tym dniu nikt nie liczy kalorii! Uczennice z naszej szkoły częstowały m. in. panią dyrektor oraz panie bibliotekarki. Na lekcjach delektowaliśmy się tymi smakołykami. Natomiast osoby lubiące się ruszać również znalazły coś dla siebie –świetnie bawiły się na muzycznych przerwach!

Bardzo się cieszymy, że święta w naszej szkole są obchodzone tak wspaniale i zabawnie. Dzięki nim, rok szkolny zostaje urozmaicony, a my możemy oderwać się choć trochę od pilnej nauki. Lecz co za dużo to nie zdrowo – dbajmy o prawidłowe odżywianie.

Zuzia Szczesiak kl.5e