WALENTYNKI 2015

WALENTYNKI przypadają 14 lutego, w naszej szkole obchodziliśmy je 13 lutego w piątek. Samorząd szkolny wymyślił na ten dzień różne atrakcje. Przygotowali oni ponad sto czerwonych serc z napisem” WALENTYNKI 2015”.Uczniowie klasy V d rozdawali je nauczycielom i uczniom. Zorganizowali też podczas przerw dyskotekę. Odbywała się ona na korytarzu, wszyscy się świetnie bawili. Przedstawiciele samorządu i uczniowie przynieśli do szkoły upieczone ciastka w kształcie serc. Częstowali nimi kadrę nauczycielską i siebie nawzajem. Prawie wszyscy uczestnicy WALENTYNEK mieli przypięte do ubrania czerwone serca. Atmosfera tego dnia była wspaniała, było dużo śmiechu i radości. Był to SUPER dzień.

Klaudia Kowalewska kl. 5d