Łyżwowe szaleństwoDSC04272

W ostatni poniedziałek listopada 2015 r. klasy czwarte, piąte i szóste udały się na lodowisko do Kalisza. Naszymi opiekunami były panie: Bożena Mielczarek, Agnieszka Koszykowska, Magdalena Sobczak. Sprzed szkoły wyruszyliśmy o godzinie 16.30. Po niespełna godzinie dotarliśmy do obiektu sportowego w którym mieści się lodowisko. Przygotowanie do wyjścia na lód zajęło nam trochę czasu. Wypożyczyliśmy łyżwy i po założeniu ich postanowiliśmy wejść na taflę, oczywiście pod czujnym okiem instruktora. Niektórzy mieli już za sobą pierwszą jazdę na łyżwach i sami postanowili oddać się szaleństwu jazdy. Początkujący łyżwiarze po kilku radach instruktora i niewielkich upadkach zaczęli sobie radzić. Z upływem czasu było coraz lepiej. Po godzinie jazdy musieliśmy schodzić z lodowiska. Wyjazd był bardzo udany. Podczas pobytu na lodowisku wzmocniliśmy naszą sprawność fizyczną. Był to czas wspólnej zabawy i rekreacji. Zrelaksowani i zadowoleni nie możemy doczekać się następnego wyjazdu, który będzie już za tydzień. Wyjazdy na lodowisko organizowane są przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły.

Julia Tomaszak kl. 6e