Pomoc dla schroniskaDSC07561

Podczas tegorocznej debaty przedwyborczej padł pomysł pomocy dla schroniska. Dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował akcję mającą na celu wspomóc turkowski przytułek dla zwierząt. Przez pewien okres w naszej szkole zbierano karmę dla psów, a chętne dzieci mogły również dokonać wpłat pieniędzy na rzecz schroniska. Po zakończeniu przedsięwzięcia delegacja uczniów i nauczycieli przekazała zgromadzone dary placówce opiekuńczej dla zwierząt. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wszyscy z chęcią się w nią zaangażowali, co świadczy o tym, że nie jesteśmy obojętni na ciężki los bezpańskich psów. Mamy nadzieję, że w ten sposób udało nam się uratować choć jedno z tych biednych i niewinnych stworzeń. Spójrzcie mały gest, a jak bardzo cieszy i uszczęśliwia innych.

Michalina Rosiak