UCZENNICE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W TURKU WŚRÓD NAJLEPSZYCH RECYTATORÓW  W WIELKOPOLSCE 20160511 142305

Już po raz 19. w Ślesinie odbył się Wielkopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów„Wierszydełko”. Wśród utalentowanych recytatorów znalazły się uczennice z SP nr 1 w Turku, które zaprezentowały się znakomicie i zostały laureatkami konkursu.  Nina Grabara (kl. 5d) otrzymała III nagrodę, a II Amelia Sobczyk (kl. 2d). Warto podkreślić, że aby uczestniczyć w konkursie trzeba było przejść wiele eliminacji i zwyciężyć w 24. Międzypowiatowym Konkursie Recytatorskim „Czerwieńcie, zieleńcie się słowa” w Strzałkowie.

Laureatkom gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów oraz pięknych przeżyć i wzruszeń w sztuce recytacji!