Znamy wyniki ogólnopolskiego konkursu – 4Projektu Planety Energii.

Relacja ambasadora konkursu dr Tomasza Rożka oraz zdjęcia, zaczerpnięte ze strony www.planetaenergii.pl

„W ramach VII edycji do konkursu przystąpiło ponad 400 klas z całej Polski i wszystkie były wspaniałe! Dyskusje, prezentacje i eksperymenty, spotkania z ciekawymi gośćmi, wyprawy badawcze, wycieczki szkolne, współpraca z rodzicami, a wszytko to opisane i uwiecznione na filmikach, zdjęciach, czy we własnoręcznie przygotowanych książkach i makietach!Jury po raz kolejny nie miało łatwego zadania, ale musiało dokonać wyboru tych najciekawszych i najlepszych”.

Jesteśmy w 10-tce równorzędnie nagrodzonych miast w całym kraju!

Poprzeczka była bardzo wysoka, ale udało nam się!!!

Jedną z nagród jest 2-dniowa wizyta miasteczka Planety Energii.

Mobilne centrum nauki „Planeta Energii” już wkrótce wyruszy w energetyczną podróż po Polsce! Zawita również do naszego miasta, gdzie nie tylko nasza szkoła, ale mieszkańcy miasta i okolic będą mogli doświadczyć niezapomnianych atrakcji, świetnej zabawy oraz ogromnej dawki wiedzy!

Termin wizyty „energetycznego miasteczka” poznamy w najbliższym czasie, dlatego uważnie śledźcie stronę naszej szkoły.

Zapraszamy wszystkich!!!

uczniowie kl.3e i wychowawca Grażyna Sujewicz