foto 1SUKCES W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

POD HASŁEM „UBRANI W KSIĄŻKĘ”

Dnia 10 maja 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku nastąpiło rozstrzygnięcie IV edycji Konkursu Fotograficznego, która w tym roku organizowana była pod hasłem „Ubrani w książkę”. Młodzi twórcy postawieni zostali przed zadaniem „ubrania się w książkę”, czyli wykonania takiej fotografii, w której należało wykorzystać okładkę książki, tak aby zasłoniła ona część ciała człowieka. W efekcie powstają złudzenie połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ilustracją na okładce.

Jury konkursu przyznało trzy nagrody i dwa wyróżnienia. Wszystkie trzy nagrodzone miejsca zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 z oddziałami gimnazjalnymi w Turku. Miejsce pierwsze: Zuzanna Białek z klasy 3c gimnazjalnej, miejsce drugie: Adam Białas z klasy 7d, miejsce trzecie: Alicja Iciek z klasy 3d gimnazjalnej.

Uczniom gratulujemy sukcesu!