trojmiasto 1A MOŻE MORZE?

Grupa śmiałków ze Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z gimnazjalistami wzięła udział w wycieczce nad Bałtyk.

Słoneczna pogoda i dobre humory towarzyszyły uczniom w zwiedzaniu Szymbarka, gdzie podziwialiśmy najdłuższą deskę świata. Braliśmy także udział w symulacji nalotu bombowego w bunkrze. Niewątpliwą atrakcją był dom do góry nogami, po wizycie w którym tylko nieliczni nie mieli zawrotów głowy.

Nastepnym punktem był przejazd wozami drabiniastymi pod Wierzę Widokową na Wieżycy.

Kolejne dni to zwiedzanie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz Helu.

Najlepsze zostawialiśmy zawsze na koniec dnia, na wspomnienie czego aż się chce zaśpiewać:

„Idę na plażę, na plażę. Idę na plażę na plażę. Idę na plażę, na plażę idę. ... „

Tam wspólne granie w siatkówkę, frisbee oraz nieśmiałe sprawdzanie czy woda jest ciepła i mokra.

Nie obyło się też bez ogniska i pieczenia kiełbasek.

Pełni wrażeń, zdjęć i chęci na kolejne wyprawy wróciliśmy do Turku.