WARSZTATY LALKARSKIE Z   AKTORAMIDSCN0020

TEATRU Z WROCŁAWIA

W dniach 6-7 kwietnia uczestniczyliśmy w Warsztatach Lalkarskich z Akademią Wyobraźni z Wrocławia. W tym czasie w Miejskim Domu Kultury w Turku tworzyliśmy dzieło, które prezentowane będzie podczas tegorocznej „Turkolandii”.
Dziełem, o którym mowa jest ogromna lalka plenerowa Tura oraz łąka w postaci abstrakcyjnych kwiatów zrobionych na starych parasolach. Wszystko to będzie można obejrzeć podczas prezentacji teatrów ulicznych, które odbędą się 3 maja 2013 roku.

Warsztaty prowadzili reżyser Teatru Lalkowego z Wrocławia, Paweł Pawlik wraz z plastykiem Piotrem Kochanowskim, Z naszej szkoły uczestniczyła grupa dzieci z kółka artystycznego oraz członkowie Teatru Szpilka.

Aldona Piwońska