KOŁO  JĘZYKA  ANGIELSKIEGO

Od września bieżącego roku w naszej szkole działa koło języka angielskiego. Zajęcia skupiają uczniów klas IV-VI żywo zainteresowanych językiem angielskim. Naszym celem jest nie tylko rozwijanie umiejętności językowych i wzbogacanie zasobu słownictwa, ale również poznawanie kultury i obyczajów krajów anglojęzycznych. A wszystko to poprzez zabawę, ciekawe warsztaty i zajęcia praktyczne.

Wrzesień upłynął nam bardzo muzycznie. Śpiewaliśmy największe hity z MTV, rozwiązywaliśmy quizy i wykonywaliśmy instrumenty muzyczne. Jeżeli chcecie poznać historię coca-coli lub dowiedzieć się dlaczego nowojorskie taksówki są koloru żółtego, to zapraszamy w każdą środę o godz. 16.00 do sali 303.

Paulina Betler