IMIENINY NASZEJ SZKOŁY, CZYLI ŚWIĘTODSC04415

PATRONA HENRYKA SIENKIEWICZA

W konkursie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas IV – VI. Należało odpowiedzieć na 14 pytań, dotyczących życia i twórczości naszego Patrona. Na wszystkie pytania można było znaleźć podpowiedź na okolicznościowej wystawie, poświęconej Henrykowi Sienkiewiczowi.

W konkursie wzięło udział 45 uczniów z klas IV-VI. Tylko 16 osób odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania.

Laureaci, którzy bezbłędnie rozwiązali zadanie konkursowe otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz drobne upominki.

Publikuje my nazwiska zwycięzców: Gabriela Włodarczyk kl. IV d, Zuzanna Szczesiak kl. IV e, Mateusz Ciechowicz kl. IV d, Weronika Dziamara kl. IV e, Oliwia Szataniak kl. VI c, Jakub Kuśmierczak kl. VI a, Łukasz Biniek kl. VI a, Martyna Nawrocka kl. VIc, Gabriela Małecka kl. VI b, Kinga Fijałkowska kl. IV e, Agata Drabina kl. IV e, Nikola Łania kl. VI a, Julia Tomaszak kl. IV e, Aniela Wróblewska kl. IV e, Julia Oterska kl. VI a , Natalia Borowczyk kl. V a.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Elżbieta Nowak